Çerez Örnek
canlı destek

Dekanın Mesajı

Fakültemizde temel amacımız, öğrencilerimizin öncelikle insana değer veren, yapacağı mesleğin bilinci ve sorumluluğuna sahip, profesyonel bakış açısıyla, nitelikli sorun çözme becerisi ve etik karar verme yeteneği kazanmış, aile, toplum değerleri ve gereksinimlerine duyarlı, lisans düzeyinde bireyler yetiştirmektir.

Bölümümüzde verilen eğitimde bilimsellik, objektiflik, dürüstlük, şeffaflık, yaratıcılık, esneklik çağdaş yaklaşımlara açıklık ve toplumsal gerçeklere duyarlılık anlayışı etkindir. Derslerimizde uzlaşma hoşgörü, takım ve sorumluluk bilinci, işbirliği, idealist olma, eğitimde süreklilik-evrensellik anlayışı uygulanmaktadır.

Mezunlarımız Sağlık Alanında, Eğitim Alanında, Sosyal Hizmetler Alanında birçok kurum ve kuruluşlarda görev alabilmekte, uzmanlık ve doktora dereceleri alarak akademik kariyer yapabilmektedirler.

E.Ü.Ödemiş Sağlık Bilimleri Fakültesi'ni tercih ederek lisans programından mezun olan her öğrencimiz, gelişimsel sorunların önlenebilmesinde, erken tanılanmasında, sağaltımında destek ve tedavisinde ülkemizin önemli sektörlerinde yerlerini alacaklardır. Aramıza katılacak yeni öğrencilerimiz ile verimli ve başarılı bir eğitim dönemi geçirmek dileği ile…

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ